Yasal Uyarı

Sayın ziyaretçi,

 

Bu web sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, web Sitesinin kullanılmasına ilişkin koşullarla bağlı olduğunuzu, hem bu koşullara hemde Site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul ve beyan etmiş sayılıyorsunuz.

 

Aker Plastik, Sitede ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakınız. Kullanım koşullarını ihlal ettiğiniz takdirde, Aker Plastik sizin siteyi kullanmanıza son verebilirve gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir.

 

Bu web sitesindeki metinler, görseller, grafikler, ses dosyaları, çizgi animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni, sadece Aker Plastik hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

 

Bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Ayrıca Aker Plastik, size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki vermedikçe, bu sitedeki bilgi ve içeriği herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde 3. kişi/kurumlara dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

 

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Aker Plastik hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Aker Plastik bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunun, yeterliliğinin, güncelliğinin ve eksiksizliğinin sağlanması yönünde çalışsa da, bu bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi manevi tüm risklerden ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

 

Bu web sitesinde her ne nam altında olursa olsun Aker Plastik’in sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt verilmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi Aker Plastik açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilere ilişkin olarak açıkça ya da zımnen yasal olarak Aker Plastik’in sorumluğunu doğuracak mahiyette herhangi bir garanti verilmediği gibi web sitesinden elde edilen bilgilerin kullanılması sonucunda, gerek ziyaretçilerin gerekse 3. kişi/kurumların uğrayacağı maddi veya manevi tüm zararlardan Aker Plastik’in herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığı, tüm sorumluluğun ziyaretçiye ait olduğu ziyaretçi tarafından kabul edilmiştir.

 

Bu web sitesinde tahminlere dayanan ileriye dönük beyanlar olabilir. Bu web sitesindeki “ummak”, “inanmak”, “tahmin etmek”, “beklemek”, “niyetli olmak”, “planlamak” ve “tasavvur etmek” gibi ifadeler bir beyanın ileriye dönük olduğunu belirtmek için kullanılmıştır. Bu gibi beyanlar, yapıldıkları tarihteki Aker Plastik’in müstakbel olaylar hakkındaki görüşlerini yansıtmakta olup, risk ve belirsizliğe tabidirler. Aker Plastik buna benzer ileriye dönük beyanları güncelleştirme niyeti ve mükellefiyeti olmadığını bildirir.

 

Sitemizde belirtilen bilgiler/veriler/ölçüler, üretim koşullarına, ileriye dönük gelişmelere ve ilgili diğer etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürün resimlerinde/animasyonlarında/fotoğraflarında görünen marka ve logolar, sadece örnekleme amaçlıdır, herhangi bir fikri mülkiyet hak iddiasıyla ilişkilendirilemez.

 

Ziyaretçiler tarafından Aker Plastik’e ait bu web sitesinin herhangi bir bölümüne gönderilecek her türlü mesajlar, e-postalar, bilgi, belge, doküman, vb.’lerde yer alan bilgiler, aksi Aker Plastik tarafından belirtilmediği sürece ‘Gizli Bilgi’ niteliğinde kabul edilmez. Aker Plastik iş bu bilgileri saklama yükümlülüğünde olmadığı gibi bu bilgileri kullanma, değerlendirme, 3. kişi/kurumlara dağıtma, faydalanma gibi haklara da sınırsız olarak sahiptir. Ayrıca, ziyaretçi tarafından yapılan önerilerin veya ziyaretçinin kişisel bilgilerinin 3. kişi/kurumların eline herhangi bir şekilde geçmesi halinde Aker Plastik’e her ne nam altında olursa olsun herhangi bir sorumluluk yüklenemeyecek, ziyaretçi tarafından uğradığı veya uğrayacağı zararlar için gerek maddi gerekse manevi herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.

 

Bu web sitesi Aker Plastik’in kontrolünde olmayan web sitelerine bağlantılar içermektedir. Dolayısıyla Aker Plastik bu bağlantılı siteler hakkında herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

 

Aker Plastik’in işbu koşullar ve yasal uyarılar ile ilgili haklarını kullanmaması sonradan kullanmayacağı anlamına gelmez.



Katalog

İletişim Detayları
Adres

Atatürk Bulvarı No:2
Haraççı, Arnavutköy
34281, İstanbul, Türkiye

Bize Ulaşın

Email: info@akerplastik.com.tr
Telefon: +90 212 683 0040

 


Aker Plastik © 2014

Yasal Uyarı