Üretim StandardıÜretim Standardı

Aker’in tüm faaliyet alanlarında kalite ve müşteri memnuniyeti vazgeçilemez temel prensip olarak yerleşmiştir. Bu doğrultuda yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, mevcut müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları ile geliştirmiş olduğu köklü ilişki ve deneyimlerini sahip olduğu üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerine Çözüm Ortağı olma yönünde ilerleterek devam ettirmektedir.

 

İnsan sağlığına ve çevreye önem veren şirketimiz, üretim faaliyetlerini Arnavutköy fabrikasında iddialı kalite anlayışı ile konusunda mevcut teknolojiye en üst seviyede sahip olan firmalardan satın aldığı makine, kalıp, ambalajlama ve kontrol üniteleriyle ürünlerini tamamen steril şartlarda, tam otomatik sistemler sayesinde el değmeden üreterek ve kullandığı MRP ve ERP sistemleriyle en üst kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

 

Üretim esnasında ürünler ultraviyole (UV) sistemleri sayesinde herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikroorganizmalar etkisiz hale getirildikten sonra paketleme yapılmaktadır.

Sağlıklı bir gelecek için en gelişmiş yöntemlerle kalite üretiyoruz.


Katalog

İletişim Detayları
Adres

Atatürk Bulvarı No:2
Haraççı, Arnavutköy
34281, İstanbul, Türkiye

Bize Ulaşın

Email: info@akerplastik.com.tr
Telefon: +90 212 683 0040

 


Aker Plastik © 2014

Yasal Uyarı