İnovasyon ve Teknik ServisGenel Bakış

Teknik 2

İşletme felsefemiz, tüm beklentileri aşan bir inançla sektörel teknik servis ve destek sağlayabilmeyi amaç edinmiştir. Bu felsefe, sektörel büyüme ve başarımızın temel taşlarından olmuştur. Teknik servis departmanı olarak da taleplerinize etkili ve de hızlı çözümler sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

 

Hizmetler

Tüm çabamız, profesyonel kalıp uzmanlarımız/teknik servis temsilcilerimiz aracılığıyla, önde gelen mevcut ve gelişmekte olan endüstriyel taleplere hızlı ve de etkili bir şekilde cevap verip, ilham kaynağı olabilecek pratik fikirler sunmaktır.

 

Sizlere kapama makinanıza uygun, daha iyi bir tutuş sağlamak için tasarlanmış benzersiz bir Chuck hizmeti sunarak %100 verimlilik sağlıyoruz.

 

Teknik Servis Geri dönüşleri önleyici bakım ziyaretleri ile ürüne yönelik herhangi bir bulgunun tespitini, müşteri öneri ve taleplerinin yerinde tespitini sağlayabilecek, teknik takip formları ve teknik servis formları aracılığıyla genel değerlendirmeleri içeren servis rapor belgelerimizle de müşterilerimize en etkin süreç ve şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

 

Tüm ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçerek, kaliteyi amaç edinmiş teknik servis desteğimizden faydalanabilirsiniz.

 

Teknik 3

 

Tecrübeli teknik servisimiz makinalarınıza gereken optimum ayarı sağlar.

4 Adımda KaliteKatalog

İletişim Detayları
Adres

Atatürk Bulvarı No:2
Haraççı, Arnavutköy
34281, İstanbul, Türkiye

Bize Ulaşın

Email: info@akerplastik.com.tr
Telefon: +90 212 683 0040

 


Aker Plastik © 2014

Yasal Uyarı