Hakkımızda

Kalite, Hijyenik Üretim ve Müşteri Memnuniyeti

İçecek sektörü ambalaj ihtiyacının karşılanmasında büyük pay sahibi olan Aker Plastik, Arnavutköy’de bulunan 5000 metrekarelik fabrikasında ürettiği ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesine pazarlamaktadır.

 

En son teknolojiyi kullanarak hazırlamış olduğu ürünleriyle, kaliteyi, müşteri memnuniyetini, insana ve doğaya saygıyı hedefleri arasına almış firmamız; ambalaj kapak sektöründeki en son yenilikleri sizlere sunmaktan dolayı gurur duyar.

 

AKER PLASTİK yönetimi, şirketi sahiplenen, kadrosuna yüksek motivasyon aşılayan, her çalışanıyla daha çok büyüme ve sektör liderliği hedefine odaklanan bir yönetimdir. AKER PLASTİK’in gelişiminin devamlılığını sağlayan ve onu plastik ambalaj üretimi gerçekleştiren diğer şirketlerden ayıran en önemli özelliği, “kalite, hijyenik üretim ve müşteri memnuniyeti” hedefine inanmış, 52 kişiden oluşan genç ve etkin kadrosunun sektörün bütünleşmesiyle oluşturulan takım ruhudur.

 

Aker Plastik, cesur ve kararlı yaklaşım ile doğru zamanda doğru faaliyetleri gerçekleştirir. Ar&Ge gücümüzle müşterilerinin sürekli memnuniyet duyacakları yüksek kaliteli ürünlerle hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın plastik ambalaj üreticilerinden biri olmayı misyon edinmiştir.Katalog

İletişim Detayları
Adres

Atatürk Bulvarı No:2
Haraççı, Arnavutköy
34281, İstanbul, Türkiye

Bize Ulaşın

Email: info@akerplastik.com.tr
Telefon: +90 212 683 0040

 


Aker Plastik © 2014

Yasal Uyarı