Avrasya Ambalaj Fuarı

Avrasya Ambalaj Fuarı

 

Avrasya Bölgesi’nin en iddialı ve kapsamlı ambalaj fuarı ziyaretçi akınıza uğradı.
20-23 Eylül 2012 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18. kez kapılarını açan olan Avrasya Ambalaj 2012 İstanbul Fuarı, İstanbul Gıda Tek Fuarı ile birlikte 11 salonda 90.000m2’de düzenlenerek Avrupa’da konusunda 3. büyük fuar oldu.
Ambalaj sektörünün gurur verici tablosu: Avrasya Ambalaj Fuarı bu yıl %17 büyüdü.
Sektörün nabzını tutan, tüm ürün gruplarının yer alacağı Avrasya Ambalaj 2012 İstanbul Fuarı bu yıl 1081 firma ve firma temsilciyle açıldı. Geçen yıla göre % 17 oranında büyüyen fuar, yurtiçinde ve yurtdışında sektörün gelişimi ve dinamizmine cevap veren bir platform oldu.
Sektörün İhracat Pazarlarından Fuara Yoğun İlgi
5.000’in üzerinde yabancı alıcıyı, katılımcılarıyla buluşturan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, özellikle Kuzey Afrika, Ortadoğu, Kafkasya ve Balkan ülkelerinden büyük ilgi gördü.
20 Ülkeden Alım Heyeti Fuarda Ağırlandı
Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Letonya, Makedonya, Mısır, Moldova, Rusya, Sırbistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan’dan gelen alım heyetleri ve 80’in üzerinde ülkeden gelen ziyaretçilerle zenginleşen güçlü platformda nitelikli ziyaretçilerle katılımcıları buluşturan fuar yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde ambalaj sektörüne ivme kattı.
Sektörün Güç Birliği Ambalaj Fuarında:
TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneğinin (ASD) uzun soluklu işbirliğinin yanında, sektörün diğer güçlü dernekleri AMD, ESD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA’nın desteğini de alan Avrasya Ambalaj Fuarı, sektörlerin kolektif bir güç olmayı ilke edinip, birlik ve beraberlikle istikrar sağlayıp, güçlendiğinin en güzel göstergesidir.Katalog

İletişim Detayları
Adres

Atatürk Bulvarı No:2
Haraççı, Arnavutköy
34281, İstanbul, Türkiye

Bize Ulaşın

Email: info@akerplastik.com.tr
Telefon: +90 212 683 0040

 


Aker Plastik © 2014

Yasal Uyarı